צורי טייב

צורי טייב

מנהל תיק בקרה

2018 : בקר תכן – קורס בקרי תכן מס’ 11 של מנהל התכנון ומכון “RICS”

1998 – 1994: תואר ראשון (BSc) – הנדסה אזרחית – “הטכניון” (התמחות מבנים וקרקע).

1988 – 1987: טכנאי מכונות ” מכללת אורט יד ליבוביץ’ ” – נתניה.

 

כיום עובד כעצמאי ומבצע ביקורת מבנה, הערכת נזקים וקביעת אחריות. הפקת חוות דעת עבור לקוחות פרטיים כבסיס לתביעה משפטית. מתן שירות יועץ מומחה עבור בתי משפט.

 

עבד גם כמהנדס החברת “דניה מפעיל”, החברה שמפעילה את כביש 431. אחראי על כל התחום ההנדסי בעבודות התפעול והאחזקה של כביש 431. ניהול מערך סקירות מבני הדרך בכביש, הכנת תכנית עבודה שנתית, הכנת תכולות עבודה ומפרטי ביצוע כבסיס להצעות מחיר ולחוזה קבלנים, הפעלת קבלנים, התנהלות מול הרשות הממונה (נציגות המדינה), התנהלות מול רשויות סמוכות וגורמי חוץ (רכבת, מקורות, חברת חשמל, חברות סלולר, ועוד) שמעוניינים לבצע עבודות בתחום הכביש. ביצוע סיורים בשטח לבדיקה ופיקוח על איכות עבודות האחזקה שמתבצעות בכביש ו/או פיקוח על עבודות של גורמי חוץ תוך שמירה על רמת תפקוד גבוהה ושלמות הדרך על כל מרכיביה. 

שימו לב

החל מתאריך 6.7.21 נכנס לתוקפו חוק המחייב לקבל את אישורו של מכון הבקרה בהליך הרישוי לצורך קבלת המלצה להיתר בניה, אישור תחילת עבודות ותעודת גמר.

החוק חל על פרויקט בניה רוויה וחדשה למגורים בלבד, המכיל 6 יח”ד לפחות, בן 2 קומות ומעלה, גובה המבנה עד 29 מטר ממפלס הכניסה ועד לרצפת הכניסה לקומת המגורים העליונה.

פרויקטים אשר היו מצויים בתהליך הוצאת היתר בוועדה בעת החלת החובה, נהנים מבקרות תכן וביצוע חינם !

 נשמח לתת לך יחס אישי לביצוע תהליך בקרה מקצועי, מהיר ואיכותי.

הצטרפו להצלחה
Service@Bakara.milgam.co.il
טלפון – 072-3972027
נייד – 054-6234124

גיל שטיין, מנכ”ל מכון בקרת הבניה הישראלי